Shperndaje në Facebook.

32 vjeçari mbyt gjatë seksit bukuroshen që sapo e kishte takuar (Foto)

E takoi pasi të dy kishin dalë për të pirë gjithë natën nëpër klube, por seksi me një të huaj do të ishte gjëja e fundit që do të bënte në jetë një 20-vjeçare.

Chloe Miazek u takua me Mark Bruce, 32 vjeç, në një stacion autobusi në orët e hershme të mëngjesit.

Por i panjohuri që sapo takoi e mbyti gjatë seksit, vetëm dy orë pasi ata u takuan.

32 vjeçari tha se mbyti pasi kishin zbuluar interesin e përbashkët për asfiksimin erotik.

AI kishte pirë me miqtë gjithë natën në qytet para se të takonte bukuroshen, të cilës i mori jetën në një krim të rëndë pasioni.

Ai deklaroi në gjykatë se kishin pirë shumë dhe se ajo vdiq disa sekonda pasi e kapi për fyti ndërkohë që kryenin marrëdhënie seksuale në banesën e tij në qendër të qytetit.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close