Shperndaje në Facebook.

Albërie Hadërgjonaj: Isha e pa eksperiencë, burri më tradhtonte gjithmonë

Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër artistet më të dashura shqiptare.

Ajo tashmë është nënë e tri vajzave, madje nga shumë kush cilësohet një gjyshe super seksi.

E ftuar në emisionin “Top Show Magazine”, Hadërgjonaj rrëfen shumë të pathëna nga jeta personale dhe nga karriera profesionale.

E pyetur se si ishte raporti me bashkëshortin, Albëria tregon se menjëherë pas martesës ata dëshironin të ndaheshin pasi burri i saj e kishte tradhëtuar atë gjithmonë.

“Burri im më ka tradhëtuar gjithmonë. Unë nuk kam pasur eksperienca në jetë, s’kam ditur as të puth”, tha ajo.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close