Shperndaje në Facebook.

Ami dhe Ermali bekohen me vajzë!

Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze.

Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur.

Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel.

Shperndaje në Facebook.