Shperndaje në Facebook.

Ardit Gjebrea i pikëlluar, poston foton e dhimbshme dhe jep një mesazh

Kengetari, prezantuesi i njohur, Ardit Gjebra, ka postuar një fotografi të dhimbshme në profilin e tij në Instagram, ku shpreh keqardhjen për fëmijët dhe familjet siriane të cilët po luftojnë me mbijetesën prej disa vitesh.

“Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017.

Janë shumë!” shkruan Arditi në foton më poshtë.ardit gjebrea per sirianet

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close