Shperndaje në Facebook.

Armina Mevlani poston foton që do ta bëjë me “dhimbje koke” Sali Berishën

Herë me rroba seksi e herë më foto nga pushimet luksoze, Armina Mevlani di si të qëndrojë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Megjithatë, këtë herë e dashura e Shkëlzen Berishës i ka lënë të gjithë gojëhapur, duke treguar një anë të panjohur të vetes.

Armina ka publikuar për herë të parë një foto me cigare.

Në videot e postuara në Instastory, ajo shihet e veshur në stilin e rokeres dhe me një cigare në dorë.

Nuk e dimë nëse është një për foto trend, apo një ves i bukuroshes, por mund të themi me siguri se Armina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

E me siguri këto foto nuk i kanë pëlqyer as ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili kujdeset te ruajë një imazh sa më serioz të familjes së tij.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close