Shperndaje në Facebook.

“Bandit i pështirë”, pas sherrit në studion e Fevziut, reagon ashpër Berisha për vilën në Lalëz

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas sherrit dhe debatit te ndodhur sonte ne mbremje në emisionin “Opinion” mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, këshilltari ligjor i PD.

Ky i fundit i ka thënë analistit Mustafa Nano “që të flasin për vilën e tij”, e ketu ka kercitur sherri.

REAGIMI I BERISHES:

Duke ndjekur Opinion!

Pergenjeshtrim!

Miq, sonte, me gjuhen e nje banditi te peshtire, nje ish ish ish i imi fyeu me gjuhen e rrugacit ordiner, halabakut te rrugve ndaj zotit Gazment Bardhi sapo ai permendi apartamentin e tij ne Lalz me para te dyshimta. Nderkohe ky ish ishi ish i imi, qe i lejoi vetes gjuhen e horrrit trilloi dhe shpifi pafytyresisht per gjoja vile timen ne Lalz.

Lidhur me kete shpfje, qe skllavi i Xhafes dhe Balles perserit pafytyrsisht nje trillim te tyre, deklaroj me pergjegjesi absolute se une dhe bashkeshortja ime kemi nje apartament ne Tirane pre 128 m2 dhe asnje banese tjeter mbi toke! Vila ne Lalz eshte e dy familjeve te tjera, pra kunatit dhe dhendrit tim! sb

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close