Shperndaje në Facebook.

Bebe Rexha arrin kulmin… e mban me b***ë /FOTO

Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Bebe Rexha vazhdon me “provimet” e saj në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo përmes e ka bërë një postim interesant, ku tregon se po mundohet të kopjoj një pozë të Kim Kardashian. Në këto imazhe e shohim që në të pasmet e saj ka vendosur një llojë të pijes “Mexico”.

“Faleminderit Mexico (Duke u munduar të rikrijojë gjënë e Kim K. Nuk jam as farë. Provova më të mirën)” kishte shkruar Bebe.

Ndryshe, ajo shquhet për pamjen e saj shumë në formë dhe seksi.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close