Shperndaje në Facebook.

I ‘çmenduri’ Florian Marku nokauton boksierin kundërshtar, ai bie pa ndjenja në ring

Florian Marku është një nga kikboksierët më të njohur dhe më të fortë shqiptar.
Marku nuk po ndalet duke stërvitur pas fitores ndaj boshnjakut Mutfic.
Pak minuta më parë është postuar një video, ku shihet Florian Marku duke u stërvitur.
Ai u pa duke u ndeshur me një kikboksier tjetër, i cili nokautohet dhe bie pa ndjenja në ring.
Shiko Videon më poshtë:

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close