Shperndaje në Facebook.

Dasma kthehet në tragjedi, gjendet e vdekur 32 vjeçarja në Shkodër

Një vajzë vetëm 32 vjec është gjetur e vdekur ditën e sotme në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Melgushe dhe vajza e re është gjetur e pajetë nga familjarët e saj në makinë.

Jozefina Çefaj ka qenë në një dasmë në këtë fshat dhe për një moment ka dalë jashtë pasi nuk është ndjerë mirë.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, ndërsa dyshohet se e reja ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale, ose është helmuar nga ndonjë ushqim në dasmë.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close