Shperndaje në Facebook.

Divorci i Hueyda El Saied/ E kuptova me ‘gisht’ qe burri me tradhtonte…!

Vetëm përpara disa muajsh, Hueyda El Saied, e ftuar në “Top Show” dha një deklaratë të cilën e shpërndarë me shpejtësi të gjitha mediat.

Pas 5 vitesh martesë dhe një djali bashkë, Hueyda i kishte dhënë fund martesës së saj pasi bashkëshorti e kishte tradhtuar.

Megjithatë, Hueyda ka dashur të jetë e rezervuar pa treguar shumë detaje lidhur me tradhëtinë që përjetoi.

Këtë javë, e ftuar në “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, Hueyda rrëfeu në studio se ajo e kishte kapur tradhtinë e bashkëshortit pikërisht nga celulari. “E kisha dhe unë gjurmën e gishtit tek telefoni i tij që mund ta hapja si password dhe e pash” – ka thënë ajo.

Ndërkohë pyetjes së Fatmës nëse ishte një tradhti që bënte fjalë për një lidhje paralele, Hueyda iu përgjigj: “Po, paralele, edhe pse nuk e di mirë sepse nuk iu futa shumë thellë situatës”.

Më pas ajo ka treguar për Aulonën dhe Fatmën në “Thumb” se dy javë ka qarë më pas e ka mbledhur veten duke dashur që të jetë një mami e lumtur dhe e mirë për djalin e saj, Gabrielin.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close