Shperndaje në Facebook.

Do i dorëzonte të birit çantën me ushqime në burg, ajo çfarë i gjetën policët e Peqinit i çuditi të gjithë

Në burgun e Peqinit ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Një 46-vjeçare u përpoq të fuste lëndë narkotike në ushqimin që do i dorëzonte të birit të dënuar.

Flutura Kaçaniku u ndalua pas kontrolleve të ushqimeve nga efektivët e Peqinit, për djalin e saj me iniciale E.K., i cili vuan dënimin për “prodhim dhe shitje të narkotikëve”.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close