Shperndaje në Facebook.

“Dobësohu ose nuk ke më punë me mua”, këngëtarja shqiptare rrëfen si e refuzojnë meshkujt (Foto)

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, për shkak të karakterit karizmatik dhe gjithnjë flet pa dorashka.

Po ashtu, këngëtarja është mjaft e komentuar në media.Është fjala për Fifin, e cila së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Why not” të Roza Latit.

Ndonëse ajo komentohet shpesh për kilogramët e tepërt, Fifi gjithnjë pa problem është shprehur se i pëlqen trupi dhe format që ka.

Ndërsa gjatë intervistës në emision ajo ka treguar se trupi ka ndikuar shpesh në marrëdhëniet e saj me meshkujt.“Të ka vënë ndonjëri kusht po nuk u dobësove 30 kg nuk do kemi më punë bashkë?” e pyeti Roza.

“Më kanë thënë, jo një plot, pafund. Imagjino të dobësohet gjithë kjo femër. Nuk mundem të të çoj në krah. Nëse dobësohem, nuk bëj dot ashtu siç dua unë. Por kohët e fundit kamë bërë një dietë sepse më ka dalë një problem në boshtin kurrizor, gjë që i kam humbur 7 kg. E dua veten siç jam, nuk kam pasur kompleks se jam e trashë. Unë medoj se po të isha e dobët do të kisha tjetër sukses që nuk ka lidhje me Fifin”, është shprehur këngëtarja.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close