Shperndaje në Facebook.

E keni parë filmin më të ri të ‘Eskobarit’ me protagonistë ministra e politikanë shqiptarë? Ja video që iu shkrin së qeshuri

Ne nje postim ne rrjetet sociale, ish kryeministri Sali Berisha ka nxjerre nje video ku tregon sipas tij variantin e fundit te filmit Narkos, me protagoniste shqiptare, nga ish ministri i Brendshem dhe ai aktual, tek vellezerit e kusherinjte e tyre.

“Miq ju ftoj te ndiqni variantin e fundit te filmit Narkos! sb”, shkruan Berisha.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close