Shperndaje në Facebook.

E TMERRSHME/ “Kam gruan shtatzënë, por ja se si më kërcënon ish-e dashura”

Një burrë 35-vjeçar po kalon një siklet shumë të madh në jetën e tij.

Ndërkohë që është i martuar dhe ka gruan e tij shtatzënë, e ka zënë halli me një ish-të dashur.

Ai ka rrëfyer për “The Sun” se kur ishte i dehur ka shkëmbyer mesazhe seksi me një ish të dashur dhe se ajo tani po e kërcënon, duke i kërkuar para.

Rrëfimin i plotë

Një natë kam pirë shumë dhe ashtu i dehur kam shkëmbyer mesazhe seksi me një ish të dashur.

Unë thashë gjëra që nuk do të duhej t’i thosha, pasi kam gruan e cila po pret fëmijën tonë.

Tani ish e dashura po më kërkon para për të qëndruar e qetë e të mos i thotë asgjë gruas sime.

Unë do të injoroja kërcënimet e saj, por unë nuk dua ta shoh gruan time të mërzitur.

E di që ishte budallallëk të qëndroja në kontakt me ish të dashurën, por ishim së bashku për tetë vjet dhe ajo ishte një pjesë e rëndësishme e jetës sime.

Unë jam 35-vjeçar siç është edhe gruaja ime.. Ajo është e dëshpëruar për të filluar një familje para se të jetë tepër vonë. Por unë jam shumë i shqetësuar.

Përgjigjja e psikologes:

Nëse i jepni para ish të dashurës tuaj shantazhuese, ajo mund të vazhdojë të kërkojë para.

Tregojeni asaj se nuk do t’I jepni të holla dhe dhe pyetni se pse është aq mizore ky rast për gruan tënde.

Ndoshta ajo do të tërhiqet, por nëse jo, duhet të jesh i sinqertë me të.

Tregojini gruas që e doni vetëm atë dhe bllokoni krejtësisht ish të dashurën tuaj.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close