Shperndaje në Facebook.

E vogël, e vogël, po rroga e saj do t’ju lë gojë hapur, “S’do ta besoni sa paguhet Melek për një seri të vetme

Beren Gokyildiz ka krijuar një karrierë të suksesshme si aktore falë pjesëmarrjes në serialin turk “Nënë” që së fundmi ka çmendur edhe publikun shqiptar.
Vogëlushja madje është nderuar edhe me disa çmime të rëndësishme për rolin e Melek në serial.
Por a e merrni dot me mend sesa paguhet ajo për një seri të vetme?
Ne rrjetin social Nena e saj ka publikuar nje foto dhe ka treguar se sa paguhet vajza e saj per nje seri te vetme
Shikoni videon:

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close