Shperndaje në Facebook.

E zuri gjumi në urban, ajo që i ndodhi po bën xhiron e botës

Një grua është protagoniste e një video që tashmë po bën xhiron e botës dhe ka gjeneruar mijëra shikime, komente dhe reagime.
Ajo ishte pasagjere në autobus dhe teksa ishte ulur, papritmas lodhja “e mposhti” derisa ra në gjumë.
Siç shihet në videon e Facebook, gruaja kurrë nuk e imagjinoi se lëvizja e automjetit do të shkaktonte një rënie të dhimbshme.
Goditja ishte aq e fortë saqë menjëherë e ngriti atë, ndërsa udhëtarët vendosën ta ndihmonin plotësisht.
Imazhet janë me të vërtetë të habitshme, rënia e gruas tashmë ka miliona reagime në rrjetet sociale.
Shikoni videon me poshte:

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close