Shperndaje në Facebook.

Është njeriu më i pasur, e pabesueshme sa lekë mban në portofol miliarderi shqiptar

Samir Mane njihet si personi më i pasur në Shqipëri, miliarderi i parë i vendit.

Ai ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermalin”.

Së bashku me moderatorin, ata zhvilluan një lojë ku duhej të deklaronin se sa para kishte secili në portofolin e tij.

Kur Ermali hapi portofolin e tij gjeti brenda një kokërr hudhër, një abone dhe vetëm 2 mijë lekë të vjetra.

Me siguri 2 mijë lekëshi është për të prishur syrin e keq, pasi miliarderi mbante gjithashtu në portofol 6 karta gold.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close