Shperndaje në Facebook.

Grida Duma kapet sërish mat me Salianjin pas “skandalit”?

Pas të ashtuquajturit “skandal erotik”, Grida Duma duket se është kapur sërish mat ditën e sotme me Ervin Salianjin.

Deputetja demokrate është parë në bregun e detit e shoqëruar nga dy persona, njërin prej të cilit pretendohet të jetë Salianji.

Sipas “CNA.al” personi tjetër që e shoqëronte ishte motra e saj. Grida dhe dy personat që e shoqëronin janë fotografuar nga resortet turistike në Qerret të Durrësit, mesditën e sotme.

Theksojmë se pak kohë më parë u publikua një video e deputetit me shtetasen G.D, ku shiheshin mesazhet erotike mes tyre.

Miqësia e Dumës me Ervin Salianjin është shumë e fortë. Të dy vijnë nga UET, të dy janë të besuarit e Lulzim Bashës.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close