Shperndaje në Facebook.

Hapi varrin e të dashurës dhe i vuri flakën arkivolit, 30-vjeçari rrëfen arsyen e tmerrshme

Policia në Rusi ka arrestuar një burrë që ka hapur varrin e të dashurës së tij të vdekur dhe ka djegur arkivolin e saj sepse ai pretendonte se ajo e vriste atë në ëndrrat e tij.

30-vjeçari Yuriy Golovin, dyshohet se ka hapur arkivolin e ish-të dashurës së tij pesë vjet pas vdekjes së saj.

Një foto makabre besohet të tregojë atë ose bashkëpunëtorin e tij të shtrirë në arkivol pasi varri u hap në fshatin Menschikovo, rajoni i Kurganit, 1.075 milje në lindje të Moskës.

Detektivët gjithashtu kanë arrestuar një 23-vjeçar mbi këtë incident dhe hapën një hetim penal që mund të çonte në pesë vjet burg.

Olga vdiq në vitin 2012 pas kryerjes së vetëvrasjes.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close