Shperndaje në Facebook.

Humbi tre fëmijët në aksident, nëna ka një mesazh emocionues për më të voglin

U cilësua si një ndër aksidentet më tragjike që kishin ndodhur ndonjëherë në rrugët e vendit.

Pak kohë më parë, në Velipojë humbën jetën katër pjesëtarë të një familjeje, tre fëmijët dhe babai i tyre, ku më i vogli ishte disa muajsh.

E vetmja e mbijetuar nga ajo tragjedi është Evis Preka, që jeton çdo ditë me brengë në shpirt.

Halla e fëmijëve ka publikuar në rrjetet sociale një foto të djalit të vogël, Rayanit i cili do të festonte sot 8-mujorin e lindjes.

Në këtë postim ka komentuar edhe e ëma e të voglit, Evisi, që thotë se e ka të pamundur të jetojë pa ta.

“Më raftë pika mamit Rayan, ti i bëre 8 muajsh në parajsë shpirt pa mamin tat që të donte shumë. Mami po mbaron pa ju shpirt, ju ma keni tha shpirtin Rayan mami mezi e priste datën 11, por asgjë nuk i ngeli mamit tuj o jetat e mia. Po mami atje do vij jeta ime, sepse pa ju asgjë nuk ka dritë për mamin”, ka shkruar ajo.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close