Shperndaje në Facebook.

‘Jam pishman moj nënë, nuk ta dita vlerën’… djali që nusja i vrau mamanë dedikim rrëqethës

Olti Lami, i shoqi i Marjana Cmetës, 21 vjecarja e cila u arrestua te henen ne mbremje pasi u zbulua se kishte vrare vjehrren, duket se e ka përjetuar rëndë vdekjen e nënës së tij.

Në profilin e tij në Facebook, Lami ka publike fotografi të shumta me të ëmën.

Disa ditë pas vdekjes së të ëmës më 30 prill, që asokohe u dyshua si vetëvrasje, Olti ka bërë një dedikim prekës.

Marjana pasi kishte kryer vrasjen, eshte rrefyer tek nje hoxhe i cili kisshte vene ne dijeni burrin e te ndjeres dhe je te aferm te familjes, te cilet nuk kishin treguar per ngjarjen.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close