Shperndaje në Facebook.

Kap burrin me dashnoren në shtrat, shikojeni reagimin e gruas

Pamje shokuese janë lëshuar për një grua pothuajse të zhveshur duke u rrahur brutalisht nga bashkëshortja e dashnorit të saj pasi e kapën atë në shtëpi.

Gruaja nga rajoni autonom Guangxi Zhuang në jug të Kinës thuhet se ka dyshuar se burri i saj ka një lidhje për një kohë, por ishte edhe më e tronditur dhe e zemëruar kur burri mashtrues e solli dashnoren në shtëpi.

Pas thirrjes së miqve dhe të afërmve të saj, gruaja e ndjekur nga shkopi i madh shpërtheu në dhomën e gjumit të shtëpisë së tyre ku gjeti në shtrat bashkë dy tradhtarët.

Një nga të afërmit e bashkëshortes e prek burrin kundër orendive dhe kërcënon ta rrahë atë nëse lëviz, ndërsa zonja është e zvarritur në dysheme, e veshur vetëm me çizme. Ajo është rrahur në mënyrë të përsëritur nga gruaja dhe një tjetër nga miqtë e saj, duke e lënë të plagosur.

Gruaja e re nuk lufton dhe përpiqet të mbrojë veten. Ajo vetëm qan nga sulmi shokues deri në fund të videos.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close