Shperndaje në Facebook.

Kap mat të dashurën duke e tradhtuar, 20-vjeçari bën atë që askush nuk do ta besonte (Foto)

E dashura e tradhton në sy dhe një 20-vjeçar në vend që të acarohej e mërzitej me të ka bërë një selfie në ato momente.

Djali, i quajtur Mariano nga të Buenos Aires Argjentinë kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër shkruan Daily Mail.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte. “E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”,- ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close