Shperndaje në Facebook.

Këngëtaren shqiptare e shpallin të vdekur, reagimi i saj do t’iu habisë

E shpallën të vdekur.

Por, reagimi i këngëtares shqiptare Albërie Hadërgjonaj është për t’u habitur.

Në një ‘fake neës’ (lajm të rremë) thuhej se ajo ka vdekur në një aksident që ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Albëria ka hedhur në Instastory foton e lajmit dhe duke qeshur tha se është gjallë në New York.

Këngëtarja Hadërgjonaj nuk është e para që ka qenë target i lajmeve të tilla, të cilat bëhen vetëm për të marrë klikime!

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close