Shperndaje në Facebook.

Kjo ishte e tepërt! Fansi i thotë “je kancer për popullin shqiptar” pasi ekspozoi të pasmet, ja si përgjigjet Rasheli, mos e humbisni! [FOTO]

Rasheli është për t’u duartrokitur!

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar dhe si e tillë numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto seksi e të nxehta duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura.

Pikërisht këto linjat e saj janë bërë “mollë sherri” pasi shpesh herë e akuzojnë për photoshop apo për ndërhyrje por Rasheli gjithmonë ka ditur si t’i mbyllë gojët e liga.

Mbrëmjen e sotme ajo postoi një foto shumë seksi ku nxorri në pah të pasmet bombastike dhe menjëherë vërshuan komentet e shumta.

Një ndër ta na bëri përshtypje ne dhe vetë Rashelit pasi një fans i tha “njerëzit si ti janë kancer për popullin shqiptar”. Nëse prisnit një përgjigje të acaruar të Rashelit gaboheni, sepse bukuroshja ka dhënë një përgjigje shumë ironike që është për t’u duartrokitur.

“Malinj apo Beninj”, ia kthen Rasheli, duke i përmendur dy llojet e kancerit që fansi me siguri nuk i di!

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close