Shperndaje në Facebook.

Kryeministri rus “lë kokën” pas këngëtares shqiptare, e surprizon papritur

Pasi mahniti mbarë Italinë dhe fitoi vendit të parë në ‘The Voice of Italy’, Elhaida Dani duket se ka triumfuar në një tjetër vend.

Kësaj radhe bukuroshja ka marrë pjesë në shfaqjen ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit, duke mahnitur edhe vetë kryeministrin rus.

Këngëtarja e talentuar ka interpretuar rolin e Esmeraldës, të cilin sic do thoshim ne shqiptarët, e “ka qarë” në plotë kuptimin e fjalës.

Ky interpretim ka bërë kryeministri i Rusisë, Dimitry Medvedev,të lërë kokën pas Elhaidës, duke menduar madje edhe një mënyrë për ta surprizuar.

Pas shfaqjes, Medvedev i ka dhuruar Elhaidës një buqetë të madhe me trëndafila të kuq. Këtë surprizë Elhaida e ndau me ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Bukuroshja shkruan se:

E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Dmitry Medvedev, mbrëmë pas shfaqjes!”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close