Kuriozitete


E çuditshme, gruaja që ha shkumës çdo ditë

Çokollata, proshuta dhe të fitosh kupën e botës janë të gjitha gjërat që njerëzit kanë thënë se janë më të mira sesa seksi, por një grua nga Birmingham mendon ndryshe. Stacie Cowley, 25 vjeçare pretendon…


Çdo individ i përket një peme; ja karakteristikat

Pema, simbolikisht, përfaqëson jetën natyrore, atë që gjenerohet në mënyrë ciklike në tokë, lind, rritet dhe vdes. Sipas horoskopisë kelte, çdo individi i përket një pemë, e cila flet shumë edhe për karakterin e tij….Pula që lundron anë e mbanë botës! (FOTO)

Kjo është një histori paksa e çuditshme, por e vërtetë. Dy vite në det kanë bërë që shoqëria mes dy “marinarëve” të forcohet edhe më shumë. Bëhet fjalë për shoqërinë mes 24-vjeçarit Guirec Soudee dhe…By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close