Shperndaje në Facebook.

LAJMI I FUNDIT – Edi Rama përfundon në spital/ Eskorta e kryeministrit e zbarkuar tek ‘Amerikani’

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në faqen e tij në Facebook, se Edi Rama ka përfunduar në spital nga overdoza.

Duket me overdoze. Sb’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

“Para 20 minutash kalova tek Spitali Amerikan 3 aty pash eskorden e Rames duket me overdoze!ja dhe foto”.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close