Shperndaje në Facebook.

Lëngu magjik që mund ta pini para gjumit dhe që djeg yndyrat e belit për vetëm 5 ditë!

Kjo pije është e lehtë për t’u përgatitur dhe ofron përfitime të shumta shëndetësore. Ja se si ta përgatisim atë:

Përbërësit:

Nje gjysme gote uje

Një lugë gjelle me xhel Aloe të freskët

Një lugë gjelle xhenxhefil

Një lugë gjelle lëng limoni

Një grusht majdanoz

1 kastravec mesatar

Udhëzime

Përgatitja është e thjeshtë – vetëm vendosni të gjithë përbërësit në një blender dhe pijeni kete ilaç çdo mëngjes në stomak bosh. Përsëriteni procesin për 5 ditë dhe do të habiteni nga rezultatet!

Pervec kesaj pijeje te efektshme,duhet te merrni dhe disa hapa te rendesishem per humbjen e peshes. Fjetja e mirë është një hap i rëndësishëm , prandaj sigurohuni që të beni 6-8 orë gjumë gjatë natës. Ushtrimi është gjithashtu i rëndësishëm,beni 30 min ushtrime 3-5 herë në javë dhe do të shikoni rezultatet shumë shpejt.

Hani fruta dhe perime të freskëta në mënyrë që të rritni metabolizmin tuaj dhe ta mbani trupin si duhet. Së fundmi, hidratimi është shumë i rëndësishem, kështu që pini 6-10 gota ujë çdo ditë.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close