Shperndaje në Facebook.

Më e mirë e ëma se e bija, deputetja më seksi shqiptare prezanton vajzën maturante

Ajo cilësohet si deputetja shqiptare më seksi dhe me format më të rregullta ndër të gjithë figurat e njohura.
Bëhet fjalë për deputeten e “Grupit 6+” në parlamentin e Kosovës, Duda Balje, e cila është komentuar gjerësisht në media.

Dhe jo pa arsye pasi shpesh me veshjet dhe stilin e saj në Kuvend ajo tërheq vëmendjen për shkak të formave të saj bombastike.

Mirëpo sot ajo ka postuar disa foto në Facebook, duke prezantuar vajzën e saj Zejna e cila kishte mbrëmjen e maturës.

Me sytë bojëqielli dhe flokët e çelura, Zejna ka marrë shumë tipare nga mamaja e saj.

Vajza e Dudës për mbrëmjen e maturës shkëlqente e veshur me një fustan të gjatë bojëqielli dhe të bardhë.

Në fotot e publikuara nga deputetja, Zejna pozonte me familjarët para se të shkonte në mbrëmje.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close