Shperndaje në Facebook.

Menduan se pati vdekje natyrale, 48-vjeçaren e helmoi nusja e djalit me fotoksinë

Në prill të vitit 2017 ndarja nga jeta e Lirije Lamit u raportua si vdekje natyrale.

Rreth një vit pas vdekjes së saj, policia ka zbuluar se 48-vjeçarja është helmuar nga nusja e djalit me fotoksinë.

Marjana Cmeta, nusja e të ndjerës, është vënë në pranga, ndërkohë që në lidhje me këtë ngjarje janë shoqëruar edhe 4 persona të tjerë për “moskallëzim krimi”.

Mes personave që janë shoqëruar në lidhje me helmimin e 48-vjeçares është edhe bashkëshorti i të ndjerës dhe djali i saj.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close