Shperndaje në Facebook.

Merr pozicion për të bërë foto provokative, e paparë ajo që i ndodh vajzës

Kjo video e postuar në Facebook ka gjeneruar komente të shumta, pasi ajo është mjaft argëtuese.
Protagoniste e saj është bërë një vajzë e re, e cila teksa ka tentuar të pozojë në mënyrë seksi, humbet ekuilibrin dhe bie.
Ajo shkrin së qeshuri të gjithë të pranishmit, ndërsa menjëherë pas aksidentit video është postuar në rrjetet sociale, duke u bërë virale.
Videoja më poshtë:

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close