Shperndaje në Facebook.

Mimoza Shkodra publikon fotografi duke u puthur me Seldin

Kur u zbulua se po kalonin me njëri-tjetrin, lidhja e tyre bëri bujë të madhe në media .

Fjala është për çiftin Mimoza Shkodra e Seldi Qalliu të cilët lidhjen e tyre e patën konfirmuar zyrtarisht kah mesi i muajtit tetor të vitit që shkoi.

Ata madje patën publikuar një këngë të përbashkët që ia kishin dedikuar dashurisë së njëri-tjetrit e edhe e kishin titulluar “Dashni”, për të marrë kështu pothuajse 20 milionë shikime në YouTube.E sot është pikërisht Mimoza ajo e cila nuk resht së publikuari imazhe nga më të ndryshmet me dashurinë e jetës së saj, Seldin.

Këta të fundit bazuar në imazhet e videot që i kanë publikuar në 24-orëshin e fundit po duket si po i shijojnë në maksimum shëtitjet e pushimet.

Bazuar në etiketimin e bërë, Seldi e Mimoza tashmë gjenden në Venecia të Italisë. Ata dje i kanë befasuar ndjekësit kur kanë publikuar një imazh ku shishin të dy ulur në një barkë dhe putheshin.

Edhe në një video tjetër që kishte publikuar, shihet Seldi përderisa i drejtohet të gjithë atyre që e kanë pyetur se ku ndodheshin. ky i fundit si me shaka iu drejtohet “Kjo këtu është Tirana, kështu do të bëhet Tirana pas 40-vjetësh”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close