Shperndaje në Facebook.

Moderatorit të njohur i grisen pantallonat në emision live, videoja bëhet virale

Moderatori i njohur i Tv Lorraine, Mark Heyes ka kaluar një moment të sikletshëm ditën e sotme.
Teksa ishte në transmetim live, në krah të moderatores Lorraine Kelly, atij iu grisën pantallonat.
Kamerat fiksuan detajin, ndërsa bënë që e gjithë salla të shpërthente në të qeshura.
Mark u detyrua, të jepte shpjegim, por salla dhe bashkë prezantuesja vazhdonin të shijonin shfaqjen pasi ai po bënte shaka më tej.
Më poshtë videoja:

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close