Shperndaje në Facebook.

Nëna braktis foshnjen 2-ditëshe dhe e la të vdiste, por ajo që ndodhi i la të gjithë gojëhapur

Dy ditë më parë në Oman nga oficerët e policisë është gjetur e braktisur një foshnje 2-ditëshe. Dyshohet se foshnja është fryt i një marrëdhënie jashtëmartesore që në atë shtet dënohen me ligj.

Foshnja me fat ka mundur të shpëtojë pasi u gjet nga një patrullë policie në mes të hiçit.

Fotoja prekëse është bërë virale në internet dhe policia ka nisur punën për identifikimin e prindërve që e braktisën

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close