Shperndaje në Facebook.

Nëna fatkeqe nuk e përcolli dot as Noemin për në banesën e fundit, ajo “dergjet” në spital dhe i kërkon pa pushim (foto)

Askush nuk ka marrë ende guximin që t’i rrëfejë Evis Prekës që 3 fëmijët dhe bashkëshorti i saj janë ndarë nga jeta.

37-vjeçarja ndodhet në spitalin e Shkodrës, duke u kuruar për plagët e marra në aksidentit tragjik që shuajti familjen e Edmond Prekës.

Ditën e sotme lotët dhe dhimbja ishin të pamasa në familjen Preka, pasi Noemit ju dha lamtumira e fundit.

10-vjeçarja Noem Preka sot përcillet për në banesën e fundit.

Vogëlushja humbi jetën dje, pasi qëndroi në koma prej të dielës kur makina me të cilën udhëtonte familja e saj u përfshi në një aksident tragjik në aksin Shkodër-Velipojë, ku për pasojë humbën jetën edhe i ati i saj, motra dhe vëllai 9 muajsh i Noemit.

Lajme Globale ngushëllon familjen Preka.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close