Çfarë gjuhe flet italiania me djalin e Canës? (Foto)

Është italiane, por me të birin gjithmonë flet në gjuhën shqipe Babai i Lorik Canës, Agim Cana, ka zbuluar se bukuroshja italiane e kapitenit të Kombëtares shqiptare, flet gjithmonë në gjuhen shqipe me Boikenin. “Emrin…


Je 30 vjeçe dhe beqare? Ja zgjidhja e kinezeve

Në Kinë, një femër në moshën 30-vjeçare duhet të jetë e martuar, përndryshe asaj i duhet të përballet me familjen dhe shoqërinë. Por ato kanë një zgjidhje, që është interneti. Femrat në këtë moshë mund…
“Fëmijët e Pasur të Londrës” (FOTO)

“Fëmijët e Pasur të Londrës”, është llogaria në Instagram, krijuar për të motivuar të gjithë njerëzit të jenë të suksesshëm- duke zbuluar jeten luskoze të të rinjve. Profili është krijuar nga një 24 vjeçar, agjent…


By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close