Shperndaje në Facebook.

Panuçi e futi titullar kundër Spanjës, futbollisti nuk di himnin shqiptar

Trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi futi si titullar Memollën dhe Balliun në ndeshjen e sotme kundër Spanjës.

Dy lojtarë të afruar së fundmi në ekipin kombëtar. Gjithsesi, ai që spikati gjatë këndimit të himnit ishte i sapoardhuri, Ivan Balliu. Balliu ishte i vetmi nga kuqezinjtë që nuk këndoi himnin. Mesa duket ai nuk e ka mësuar akoma atë.

Mbrojtësi para disa ditësh, në një intervistë për mediat spanjolle tha se nuk dinte shqip, madje vonë e kishte mësuar që ishte me origjinë shqiptare. Duket e çuditshme për një futbollist që përfaqëson kombin e tij.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close