Shperndaje në Facebook.

Pas dasmës mbretërore reagon babai i Meghan Markle, flet për raportin me vajzën

Të gjithë u habitëm kur e mësuan lajmin e mungesës së babait të Meghan Markle, Thomas Markle në dasmën e të bijës me Princ Harryn.

Më pas, opinioni publik u sqarua pasi shkak i kësaj mungese, ishte bërë një ndërhyrje kirurgjikale që Thomas kishte kryer në zemër.

Sipas thashethemeve, Thomas i kishte kërkuar të bijës së tij Meghan ndihmë në dy raste, ndërsa kjo e fundit e kishte refuzuar.

Për prestigjiozen TMZ, Thomas Markle ka pohuar se këto janë thjesht “fake-news”.
“Nuk kam nevojë për paratë e vajzës time. Unë kam fondet e mia rezervë që më mjaftojnë për të zgjidhur problemet që mund të dalin. Jam i bindur se nëse i kërkoj ndihmë vajzës time ajo do të më ndihmojë me maksimumin e saj”.

S’ka vend për dyshime! Meghan dhe babai i saj kanë një raport shumë të mirë mes tyre.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close