Shperndaje në Facebook.

Pas lajmeve për Albin dhe Albën, Klaudia reagon kështu!

Gjatë ditës së sotme kanë qarkulluar sërish lajme për një lidhje të mundshme mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha.
Ata janë fotografuar në plazh sëbashku duke shtuar edhe më shumë dyshimet se tashmë janë çift. Por si ka reaguar ish-bashkëshortja e Albit, balerina Klaudia Pepa.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet duke marrë një pozë kërcimi ku e shohim më në shohim më në formë dhe elegante se kurrë./

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close