Shperndaje në Facebook.

Politikani shqiptar publikon foton provokuese të vajzës së tij

Është një ndër politikanët më popullor në Kosovë, por kjo nuk e pengon Lutfi Hazirin të publikojë fotot provokuese të vajzave të tij.

Para pak kohësh ai tërhoqi një vëmendje të madhe mediaktike kur publikoi foto së bashku me gruan dhe 3 vajzat e tij, të cilat duket se janë njëra më e bukur se tjetra.

Ndërkohë ditën e sotme Haziri ka publikuar një fotografi të vajzës së tij, e cila shfaqet me shpatullën e zbuluar dhe mjaft provokuese.

Në përshkrimin e fotos, ai shkruan se:

Qika e 3-te e babës! Mimasi”.

Falë tipareve të veçanta, ato janë ndër vajzat më të bukura të politikanëve shqiptar.

Duhet përmendur që Lutfi Haziri është i martuar me këngëtaren Myrvete Bajrami me të cilën ka tre vajza dhe një djalë.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close