Shperndaje në Facebook.

“Pse të mori zoti, të thiri për vete”, ky është 17 vjeçari që humbi jeten me motor në Itali (Foto)

Klajdi Leka është adoleshenti që ndërroi jetë në Itali pasi u përplas nga një makinë, teksa po udhëtonte me motor.
Policia italiane bëri me dije se i riu nuk ishte i pajisur me leje drejtimi. Ngjarja e rëndë ndodhi në Piotello të Milanos.

Ai u dërgua në spitalin San Raffaele, për të marrë ndihmën e parë.

Mjekët u shprehën se plagët e të riut ishin shumë të rënda dhe 17 vjeçari nuk i mbijetoi dot aksidentit fatal.

I riu udhëtonte më një motor që rezultonte i vjedhur më 13 maj në San Giuliano Milanese.

Një afërme e Klajdit ka rrëqethur me postimin e saj, teksa shkruan:

Pse Zoti të mori mor Klajdi, s’të la midis nesh. Të thirri për vete, t’i preu ëndrrat në mes. Nuk më besohet mor Zzot, më duket si një ëndërr. I madhi zot të pastë afër vetes. Do na mungosh gjithmonë”.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close