Shperndaje në Facebook.

Publikohet video përgjimi bombë: Edi Rama, Sali Berisha dhe Lulzim Basha teksa thurin intrigën ndaj Fatmir Xhafaj

Publikohet një video përgjim ambjental midis Edi Ramës, Lulzim Bashës dhe Sali Berishës.

Në videon e publikuar nga Gazeta Tema, gjatë regjistrimit dëgjohen intrigat që krerët e politikës thurin ndaj ministrit të brendshëm ku duket qartë se kanë një dakortësi absolute mes tyre

Zbardhet "pergjimi" Rama-Basha-Berisha

Zbardhet "pergjimi" Rama-Basha-Berisha

Gepostet von Gazeta TemA am Dienstag, 15. Mai 2018

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close