Shperndaje në Facebook.

Do qani! A ju kujtohet sulltanesha e Sulltanit të Madhërishëm? Ja si e ka ‘shkatërruar’ kanceri (foto)

E trishtë!

Vahide Perçin është aktorja, e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj, që e tregoi në serialet e famshme ku luajti.

Por fatkeqësisht ajo u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë, kur duhej të ishte gjyshe e nipërve dhe mbesave.

Aktorja ka 52 vite dhe po përballet më sëmundjen e rëndë të kancerit.

Vahide luajti në serialin më me zë të kohës, në rolin e sulltaneshës.

Së fundi ajo ka edhe një rol kyç në serialin ‘Nënë’, që kapi shikueshmëri të madhe edhe në publikun shqiptar.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close