Shperndaje në Facebook.

Qenka kopja e të atit! Arian Çani na prezanton për herë të parë me vajzën e tij

Arjan Çani është një nga gazetarët më të njohur në Shqipëri dhe emisioni i tij, “Zonë e Lirë”, një ndër më të ndjekurit në vend.

Por kur vjen puna tek jeta e tij private, ai është treguar shumë i kursyer duke mos i ekspozuar thuajse asnjëherë bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Mirëpo, së fundmi na ka prezantuar vajzën e tij, e cila quhet Joana.

Ata ishin bashkë në në ceremoninë e inaugurimit të amfiteatrit te Tiranës, dhe ka dhënë një intervistë për emisionin “Rudina’ ku është shfaqur së bashku me Joanën e vogël.

Moderatori ka thënë:

Bukur shumë këtu po po, ja po presim të fillojë koncerti me Joanën edhe shyqyr që është koha e mirë dhe po e shijojmë , ka dal një gjë shumë e bukur, ja po e inaugurojmë sot me Joanën”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close