Shperndaje në Facebook.

Rezervoi dhomë hoteli me ‘pishinë’ në tarracë, realiteti ishte krejt ndryshe

Jenny Kershaw nga Mançesteri i Anglisë, mendoi se rezervoi një dhomë hoteli në Vietnam, që në tarracë ka edhe një pishinë.

Por, ajo nuk kishte të bënte gjë tjetër vetëm se të qeshte, kur gjeti në është vetëm një vaskë e gjerë.

Këndi prej të cilit është realizuar fotografia, ka bërë që reklama të jetë shumë e besueshme, teksa çmimi i lirë, e shtyri të rezervonte menjëherë. Reklama dhe realiteti Imazhi që postoi në Twitter, grumbulloi më se 150 mijë pëlqime për pesë ditë, teksa u shpërnda afro 75 mijë herë.

Vaska që reklamohej si pishinë “Duartrokitje për fotografin”, si dhe “mjafton që kishte ujë brenda edhe nëse nuk ishte pishinë”, ishin dy prej komenteve të shumta

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close