Shperndaje në Facebook.

Shkoi për iftar me gjoksin jashtë, “sulmohet” moderatorja shqiptare

Klea Huta është vënë herë pas here në qendër të vëmendjes mediatike, e kjo herë për shkak të risive që ka sjellë në muzikë e moderim, por edhe për marrëdhënien e saj me Elgit Dodën.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka marrë komente në Instagram, të cilat e kritikojnë, për shkak të mënyrës se si është shfaqur gjatë një darke iftari.

Klea mban veshur një kanatiere nga e cila ekspozohet gjoksi i bollshëm dhe një xhaketë sipër, por sërish, fansat e saj nuk e kanë pëlqyer këtë gjë.

Ndër komentet e shumta, lexohen:

Per 1 dark iftari, me gjoks jasht??”
“Iftar me kete veshje?”
“Si mund të shkosh ti në iftar ashtu kur feja islame nuk e pranon?”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close