ShowBizShkenda Dubova kapet mat, tërësisht nudo (Foto)

Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova njihet për linjat e saj perfekte. Lajmi.net ka siguruar një fotografi të këngëtares e cila shihet tërësisht nudo gjatë një seance masazhi. Shkenda shumë shpejtë do të publikojë këngën dhe…


Ja se kush e lë pa gjumë Kallashin (Foto)

Donjeta Kosumi e njohur me nofken Kallashi, dje ka pranuar një dhuratë që ka qenë një qenush i tipit “Pitbull” nga vëllau i saj, kështu të paktën ajo e quan. Balerina seksi edhe pse e…


Kjo është familja e Xhihanit në jetën reale (Foto)

Seriali ‘Fate të kryqëzuara’ u ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve të telenovelave turke. Personazhet kryesore të këtij seriali janë Xhihani dhe Gylsereni Në serial trajtohen zhvillime interesante ndërsa dyshja fillojnë të dashurohen në njëri tjetrin…