Shperndaje në Facebook.

Sia e Ermal Mamaqit mbushi 1 muaj jetë, kështu festuan mbrëmë

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet më të dashura të shoubizit vendor.

Një muaj më parë, Ami solli në jetë fëmijën e dytë, që ishte vajzë dhe çifti e pagëzuan me emrin Sia,

Vogëlushja dje mbushi 1 muaj jetë dhe në familjen e Ermalit kishte festë, kurse ishte Ami ajo e cila publikoi një fotografi të tortës për Sian e vogël.

“1 muaj me SIAN” kishte shkruar Ami mbi imazhin që shpërndau në rrjete sociale, ndërsa kishte preferuar të mos publikonte foto të vajzës.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close