Sport


A e dini sa paguhej Zidane te Reali?

9 milionë euro, kaq paguhej Zidane në vit nga Real Madridi. Zinedine Zidane edhe zyrtarisht është larguar nga Real Madridi pas 878 ditëve, ku fitoi 9 tituj, veçuar tri Liga të Kampionëve me radhë, duke…


Ronaldo lëshon bombën, largohet nga Reali?!

Cristiano Ronaldo ka lëshuar një deklaratë bombë menjëherë pasi përfundoi finalja e Ligës së Kampionëve, transmeton Gazeta Metro. Ronaldo befasisht la të kuptohej që kjo ishte ndeshja e tij e fundit për të me Real…
Harrojeni ndeshjen, gjesti i Zidan po bën xhiron e botës

Barcelona dhe Real Madridi, luajtën mbrëmjen e djeshme “El Clasicon” e fundit për këtë sezon duke barazuar 2-2 në ‘Camp Nou’. Ky derbi, kësaj here ishte e veçantë për mesfushorin e katalanasve, Andres Iniestën. Fituesi…


By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close